Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Organizacja wesela, czyli jazda bez trzymanki!

„Piękna Pani, usiądź wygodnie i czytaj, bo ktoś musi Ci to powiedzieć!”

Nie martw się, to będzie najpiękniejszy dzień Twojego życia, mówią. I pewnie mają racje, ale, no właśnie, ale.. to nie takie proste.

Każdego dnia czytam dziesiątki wpisów na forach ślubnych, ilość pytań i wątpliwości jest ogromna. Jak wybrać fotografa, jaki zespół muzyczny a może DJ, skąd suknia ślubna, jakie auto do ślubu, tort weselny, barman na wesele, bukiet ślubny, wystrój kościoła itd.. Nieustanne podejmowanie trudnych decyzji i dokonywanie wyborów.

 

Marzycie o ślubie jak z bajki, o ceremonii na plaży i wspaniałych atrakcjach weselnych. Stawiacie wysoko poprzeczkę, że musi być idealnie, wyjątkowo, ta sala i ta suknia za kilka tysięcy! Uff robi mi się gorąco! Są emocje, tępo nie zwalnia, czas leci, jak szalony a termin ślubu tuż, tuż. A to nie koniec, do tego dochodzą sprzeczki z panem młodym, a i zgrzyty z rodzicami, adrenalina wzrasta, a przecież obok tej całej organizacji masz jeszcze swoje życie, prace i obowiązki- można zwariować.

Piękna Pani, usiądź wygodnie i czytaj, bo ktoś musi Ci to powiedzieć!

Po pierwsze, to Ty będziesz gwiazdą tego wieczoru, będziesz miała najpiękniejszą suknię ślubną, makijaż i fryzurę! Żadna ciotka czy kuzynka z figurą osy, sukienką od Armaniego czy szpilkami od Louboutin nie będzie Ci się równać. No nie ma szans z Tobą - dziewczyno!

Po drugie, spędzisz dzień pełen wrażeń z najwspanialszymi ludźmi: mężem, rodziną i przyjaciółmi!
Radości, łez szczęścia, ciepłych spojrzeń pełnych miłości i życzeń nie będzie końca. Poczujesz się wyjątkowo, jak księżniczka.

Po trzecie, obojętnie jakie wybierzecie miejsce, rodzaj ślubu, jedzenie czy muzykę, zawsze znajdzie się ktoś z niedosytem, to norma – pogódź się z tym. Na to nie ma sposobu. Ważne, że Ty będziesz zadowolona, kiedy Dj zagra kolejny raz Waszą ulubioną piosenkę.

I po czwarte, będziesz ten dzień pamiętać do końca życia, niech ten czas będzie cudowny i wspaniały. Nie reaguj na zaczepki, kłótnie czy nawet wpadki organizatorów, to małe drobiazgi w porównaniu do skali szczęścia, jakie otrzymasz!

A teraz wstań, spójrz w lustro i powiedz głośno – jestem najlepsza i dam czadu na swoim weselu!
Tego Ci życzymy, zdejmij nogę z gazu i działaj z natchnieniem, jeśli potrzebujesz wsparcia chętnie pomożemy, odezwij się do nas.

Mateusz Witkowski, konsultant ślubny.

Slider
Slider