Doświadczeni barmani i kelnerzy, eksperci z dziedziny gościnności, obsługi gościa restauracyjnego oraz hotelowego.
Założyciele Studia Smaku, największej na rynku gastronomicznym firmy outsourcingowej, organizatorzy gastronomii na targach w Polsce i za granicą.

Swoje doświadczenie zbierali w barach i restauracjach hoteli 5- gwiazdkowych rozpoczynając od stanowiska barmana, a kończąc na stanowiskach kierowniczych. Uczestniczyli w wielu międzynarodowych konkursach barmańskich. Swoją wiedzę chętnie przekazują podczas szkoleń dla gastronomii z zakresu gościnności oraz pracy kelnerskiej, jak i barmańskiej.

Nasz zespół
General manager
Michał Nowak

Artystyczne podejście i wizja pozwalają wyprzedzać panujące w branży trendy. Profesjonalny i zacięty z nienaganną aparycją. Swoimi kompetencjami, doświadczeniem i urokiem osobistym przekonał niejednego z Gości, że współpraca z nim to coś wyjątkowego. Amator cygar, miłośnik dobrze skrojonych koszul, fan łączenia nietypowych smaków.

Nasz zespół
General manager
Mateusz Witkowski

Skrupulatny, dokładny, stale uśmiechnięty. Od dziecka miał styczność z owocami, ziołami i przetworami „domowej roboty” stąd umiejętność przygotowania domowej roboty kompotów, nalewek i win. Pasjonat i wielki fan alkoholi, których okres leżakowania przekracza 12 rok życia. W gastronomii ceni sobie niezależność, możliwość kreowania i swobodę w działaniu.

Nasz zespół
Event manager
Ola Wnęk

Jak wiele osób ze świata gastronomii, ta branża wciągnęła ją szybko. Wakacyjne zlecenia były tylko rozgrzewką do startu w 4 czy 5 gwiazdkowych poznańskich hotelach oraz najbardziej cenionych restauracjach. Energiczna, ale przede wszystkim bardzo pracowita, ciężko wysłać ją na urlop. Gastronomia to jej drugi dom. Świetnie zorganizowana, ambitna, niestraszne jej nagłe zlecenia. Choć nie lubi tańczyć jest duszą towarzystwa. Uśmiechnięta i zawsze skora do działania!

Nasz zespół
Head bartender
Mateusz Kasprzyk

Młody i ambitny, wpadł po uszy, jego pasja do barmaństwa pochłonęła go na dobre. Głodny wiedzy, ciągle szuka nowych rozwiązań, szkoli się i rozwija próbując nowych smaków i kompozycji. Wzorowy organizator, nienaganna aparycja, uśmiech oraz wysoka ambicja. Jako kolejny gastro-maniak uwielbia tłumy przy barze, dźwięk shakera czy zapach świeżych ziół i owoców! Jest wielkim amatorem rumu, zwłaszcza egzotycznych cocktaili Tiki.

Slider
Dlaczego My?
Szybki kontakt, sprawnie odpowiadamy na maile i telefony.
Zawsze przedstawiamy kilka różnych propozycji.
Przyjmujemy pełną odpowiedzialność za Wasze wydarzenie.
Rzetelni, punktualni i pracowici.

Chętnie słuchamy o Waszych potrzebach.
Szeroka oferta dostosowana do potrzeb.

Trudno nas zaskoczyć, sprawnie reagujemy na pojawiające się trudności.
Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Slider
Slider
Slider